Ми не шукаємо простих шляхів

Отзыв на: «Скальный альпинизм на Синае»

Регион: Египет

Автор: Тетяна Счастлівенко-Слезінська, Львів

Дата:

Ми не шукаємо простих шляхів

«АЛЯРМ!!»,- читаю в чаті нашої групи о 12 ночі напередодні вильоту. Запланована програма виїзду виявилась неможливою в силу певних обставин. Відміняємо поїздку? Шукаємо нові локації? В горах Болгарії і Туреччини ще лежить сніг, в Йорданії свої організаційні труднощі Для занять зі скельного альпінізму потрібна висота і складність маршрутів.

Але Міша має чудові project management скіли! За кілька годин обдзвонити всіх місцевих скелелазів, перебронювати житло, переписати програму – і вранці я зі спокійною душею пакую рюкзаки.

Жити в готелі з All Inclusive прямо біля моря, а не в кемпі у маленькому селі. Швидко добиратись до місця занять або до центру Дахабу, де можна купити продукти і поїсти риби у місцевих ресторанчиках.Про Санта Катаріну всі забули!

6 днів насичених занять. На скелях всі востаннє були ще восени, треба для початку розлазитись. Згадати, як працювати із закладними елементами і робити станції. Попрацювати в парах на простих тредових маршрутах.

А потім ми поїхали на розвідку на гору Мілехес! Рельєф і порода дуже схожі на наші Чортові скелі у Львові і скелі Довбуша. Місцями, правда, геть крихкий пісок, але така порода вимагає іншої техніки лазання і уважності в кожному русі, аби зачіпки не розкришились під твоїми ногами і руками. Тут не потрібно робити силових рухів. Це більше схоже на кізомбу (це такий танець)– обіймаєш камінь ніжно, всім тілом, довіряєш вести тебе, а він скеровує твої рухи, вигинає твоє тіло…і ви кружляєте разом у спекотному танці.

Класна фішка наших інструкторів – це те, що вони не просто водять групи, а сумлінно вчать і гнучко реагують на запит повторити або додатково відпрацювати якийсь матеріал. Саме тому в єдиний день відпочинку ми не лягли пузиком догори на пляжі, а пішли відпрацьовувати роботу в зв’язках, станції і дюльфер.

Саме за таку інтенсивність я і люблю виїзди з Мішею і Максом. День буквально розписаний по хвилинах, ввечері обов’язковий розбір польотів (іноді в прямому сенсі), рефлексії і брифінг на наступний день. Але ж ми не шукаємо простих шляхів.

«Скальный альпинизм на Синае»

Перейти к программе→