Гори - це інша система координат
Гори - це інша система координат... Я давно це кажу, але на цих вихідних я це відчула не виїжджаючи з Києва.
Слухали. Пригадували. Спілкувалися. Обіймалися. Роз'їхалися. Думаємо.
Дякую Михайло Поддубннов, Ігор Жадан, Денис Пєсков за купу нової інформації, за спогади з минулих експедицій, за "закинуте зерно" на майбутнє. Є про що думати, є над чим працювати.
Бажаю нам пошвидше йти всім разом кудись повище!
Люблю життя!
Слава ЗСУ!!!

«Йдемо вище»
Перейти до програми→