Гори - це інша система координат

Відгук проОтзыв на: «Йдемо вище»

Регіон: Україна

Автор: Лариса Ковбель

Дата:

Гори - це інша система координат

Гори - це інша система координат... Я давно це кажу, але на цих вихідних я це відчула не виїжджаючи з Києва.

Слухали. Пригадували. Спілкувалися. Обіймалися. Роз'їхалися. Думаємо.

Дякую Михайло Поддубннов, Ігор Жадан, Денис Пєсков за купу нової інформації, за спогади з минулих експедицій, за "закинуте зерно" на майбутнє. Є про що думати, є над чим працювати.

Бажаю нам пошвидше йти всім разом кудись повище!

Люблю життя!

Слава ЗСУ!!!

«Йдемо вище»

Перейти до програми→