Я гнала своє тіло вверх тоді, коли воно хотіло вниз
Відгук про «Охос-дель-Саладо»
29 бер 2025
Сівши писати цей текст я сконцентрувалась на тому щоб, по-перше, не зробити його пафосним. По-друге, не залетіти в знецінення, що вдається дуже легко, якщо ціль відмежуватись від пафосного полюсу.
Ну…
Читати повністю